U shtuan dy kanale te tjera ne guide

Ketu mund te diskutoni rreth guides EPG, problemet dhe sygjerimet rreth saje
Post Reply
User avatar
Nessuno
Site Admin
Reactions: 1
Posts: 10
Joined: Tue Dec 19, 2017 6:06 am
Contact:

U shtuan dy kanale te tjera ne guide

Post by Nessuno » Sun Dec 24, 2017 11:25 am

Klan Plus dhe ALB MUSIC HD u shtuan sot ne guiden EPG
0
brapen
Reactions: 1
Posts: 2
Joined: Wed Dec 20, 2017 10:29 pm
Contact:

Re: U shtuan dy kanale te tjera ne guide

Post by brapen » Mon Jan 22, 2018 9:05 pm

Me mujt me shtu edhe RTV21 MK Guiden kish me qene mire. Gjithashtu edhe ikonat e reja te RTSH PAkos dhe EPG kish me qene mire me i gjet dhe per t'i shtuar.
0
User avatar
albepg
Site Admin
Reactions: 27
Posts: 80
Joined: Sun Dec 17, 2017 6:12 pm
Location: Italy
Contact:

Re: U shtuan dy kanale te tjera ne guide

Post by albepg » Tue Jan 23, 2018 7:21 am

rtv 21 eshte ne guide, vetem se duhet hequr MK pasi ajo ja bllokon guiden.
Per logot e reja mendoj se se shpejti do jene online.
0
brapen
Reactions: 1
Posts: 2
Joined: Wed Dec 20, 2017 10:29 pm
Contact:

Re: U shtuan dy kanale te tjera ne guide

Post by brapen » Fri Jan 26, 2018 5:14 pm

E kisha fjalen per RTV21 MK (Maqedonia), jo ate te Kosoves. :roll:
1
1 Image
User avatar
albepg
Site Admin
Reactions: 27
Posts: 80
Joined: Sun Dec 17, 2017 6:12 pm
Location: Italy
Contact:

Re: U shtuan dy kanale te tjera ne guide

Post by albepg » Mon Jan 29, 2018 6:57 am

u shtua na mungon logoja
0
claose
Reactions: 0
Posts: 1
Joined: Wed Dec 20, 2017 6:10 pm
Contact:

Re: U shtuan dy kanale te tjera ne guide

Post by claose » Mon Jan 29, 2018 8:42 pm

shife nqs te ben pune Image
Attachments
rtv21m.png
rtv21m.png (40.43 KiB) Viewed 1575 times
0
User avatar
albepg
Site Admin
Reactions: 27
Posts: 80
Joined: Sun Dec 17, 2017 6:12 pm
Location: Italy
Contact:

Re: U shtuan dy kanale te tjera ne guide

Post by albepg » Tue Jan 30, 2018 7:13 am

Me ndihmoi InfoMedia Albania, e shtuam logon dhe epg-ne flm te gjitheve
0
elton74
Reactions: 1
Posts: 6
Joined: Mon Feb 11, 2019 10:47 am
Contact:

Re: U shtuan dy kanale te tjera ne guide

Post by elton74 » Thu Feb 21, 2019 10:56 am

A mundet te shtoni edhe Film Autor te DGA ne guide sepse mungon?
Ne faqen http://albepg.com/usage.php del sikur eshte por kur shkon tek guida nuk eshte ne liste.
e njejta gje eshte eshe me kanalet Kujtesa, Sky, Shqip apo Premiere
0
User avatar
albepg
Site Admin
Reactions: 27
Posts: 80
Joined: Sun Dec 17, 2017 6:12 pm
Location: Italy
Contact:

Re: U shtuan dy kanale te tjera ne guide

Post by albepg » Thu Feb 21, 2019 5:48 pm

Per momentin nuk ka ndonje burim te guides per keto kanale.

Ne faqen usage pervec guides mund te perdoren dhe logot e vena ne dispozicion.
Se shpejti kjo faqe do te spostohet ne forum.
1
1 Image
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests