IP e Bllokuar

Te rejat e fundit nga bota e televizionit
Post Reply
ardemiraj
Reactions: 1
Posts: 2
Joined: Thu Apr 04, 2019 3:02 pm
Contact:

IP e Bllokuar

Post by ardemiraj » Wed Nov 13, 2019 1:38 am

Kam qene duke kofiguruar nje playlist kto dite dhe duke qene se cdo kanal e kishte ne 3 versione sd hd dhe full hd u detyrova ti krijoj 3 grupe.

Duke mos ditur mire si funksjonon iptv extreme qe sapo bleva, modifikova disa her listen m3u me nje software gjetur online dhe kshuqe mu deshen disa here te dhenat pasi e rivendosa listen disa here ne tv nga e para.

Iptv Extreme i ka te gjithe epg providers gjithashtu dhe kte sit ne brendesi te vet dhe kur ti fut nje m3u list te re ai ben update automatikisht per epg dhe mbush dhe logot gjithashtu automatikisht ne baze te emrave te kanaleve dhe duke pasur 3grupe njesoj kane qene dhe te shumta. Kshu kerkesat e mia tek ju mund te jene dukur te dyshimta apo robotike per te krijuar trafik dhe kerkoj ndjese per kte.

Has qe ip e ime eshte e bllokuar pasi rastesisht shoh qe me ip te celularit siti hapet pa probleme ne te kundert me ip qe kam linjen ne shpi.
0
User avatar
albepg
Site Admin
Reactions: 27
Posts: 81
Joined: Sun Dec 17, 2017 6:12 pm
Location: Italy
Contact:

Re: IP e Bllokuar

Post by albepg » Wed Nov 13, 2019 6:48 pm

Nuk ka asnje ip te bllokuar per guiden, provo te besh update manual
0
ardemiraj
Reactions: 1
Posts: 2
Joined: Thu Apr 04, 2019 3:02 pm
Contact:

Re: IP e Bllokuar

Post by ardemiraj » Thu Nov 14, 2019 12:51 am

Flm per reply. Bllokuar nga DNS sapo i ndrova ne DNS te google dhe cdo gje funksjonon perfekt. Faleminderit.
1
1 Image
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest