ALBUK

Mire se vjen ne forumin tone! Nuk eshte i detyrueshem prezantimi, por nese e ben ne ju pershendesim!
Post Reply
albuk
Reactions: 1
Posts: 2
Joined: Fri Dec 22, 2017 6:31 pm
Contact:

ALBUK

Post by albuk » Fri Dec 22, 2017 6:42 pm

Une jam Punonjes nga Albuk


Deshiroja te vndesoja Logot edhe APk po extention files e juaj nuk e lejon po mund ti merni ne web tone per cdo rast
1
1 Image
User avatar
albepg
Site Admin
Reactions: 27
Posts: 81
Joined: Sun Dec 17, 2017 6:12 pm
Location: Italy
Contact:

Re: ALBUK

Post by albepg » Fri Dec 22, 2017 7:11 pm

Na fal por ende nuk e kemi kuptuar mire kete forum
Mire se erdhet, dhe shum flm per kontributin e stafit tuaj. Apk do e publikoj menjehere!
1
1 Image
albanian1
Reactions: 0
Posts: 2
Joined: Thu Feb 08, 2018 4:31 pm
Contact:

Re: ALBUK

Post by albanian1 » Thu Feb 08, 2018 4:34 pm

Pershendetje
0
bledars
Reactions: 0
Posts: 1
Joined: Sat Feb 10, 2018 3:06 pm
Contact:

Re: ALBUK

Post by bledars » Sat Feb 10, 2018 3:09 pm

persh flm per punen tuaj
0
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest