RTSH Tani

Aplikacionet me te mira qe mundesojne vizionin e kanaleve televizive shqiptare
Post Reply

Rtsh Tani

Permbajtja e trasmetimeve
2
18%
Kualiteti HD
0
No votes
Stabiliteti
1
9%
Perdorimi ne Celular
3
27%
Perdorimi ne Box TV
2
18%
Guida Televizive
3
27%
 
Total votes: 11
User avatar
albepg
Site Admin
Reactions: 27
Posts: 81
Joined: Sun Dec 17, 2017 6:12 pm
Location: Italy
Contact:

RTSH Tani

Post by albepg » Thu Dec 21, 2017 5:44 am

Prej disa kohesh RTSH-ja ka leshuar aplikacionin per trasmetimet ne IPTV te kanaleve te saj dhe te disa kanaleve te tjera. Mesa duket Radio Televizioni Shqiptar synon te jete lider ne IPTV duke krijuar nje pakete "ndoshta" per te gjitha kanalet free shqiptare. Se fundmi jane shtuar dhe dy nga kanalet e RTK-se.
0
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest