Search found 14 matches

by blero
Wed Jun 16, 2021 4:17 pm
Forum: Guida EPG
Topic: Keni ndrru linkun epg?
Replies: 1
Views: 569

Keni ndrru linkun epg?

Prsh pse spo ben guida keni ndrru linkun apo ca
by blero
Fri Jan 17, 2020 6:07 am
Forum: Krijuesi m3u
Topic: Krijusei m3u PRO
Replies: 9
Views: 5730

Re: Krijusei m3u PRO

tv zeri logo mungon dhe mitrovica , dhe disa tjera po deshe futi, kjo emitrovices nuk eshte e mire shum po kete gjeta. zeri https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/720ff225623853.5634841f9c0a7.gif tv mitrovica http://www.okruzenje.net/sites/default/files/inline-images/TV%20Mitrovi...
by blero
Fri Jan 17, 2020 5:46 am
Forum: Njoftime
Topic: DIGITALB NJOFTIM NIMI TV TVALB
Replies: 0
Views: 1417

DIGITALB NJOFTIM NIMI TV TVALB

Sot pashe ne instagram ne kanalin zyrtar po ashtu edhe ne faqen e digitalb Njoftim! Ju njoftojmë se duke filluar nga data 01.01.2020 shoqëria “Setplex” e cila zotëron platformat televizive IPTV “Nimi TV” dhe “TVALB”, nuk gëzon më asnjë të drejtë transmetimi apo tregtimi të paketave dhe të kanaleve t...
by blero
Fri Jan 17, 2020 5:39 am
Forum: Njoftime
Topic: Per usr-agent... ndihme
Replies: 3
Views: 981

Re: Per usr-agent... ndihme

Linkat eshte e lehete me i nxjerr por disa jan me Authtoken authorizim kur mer me shiku jasht app sben :D
by blero
Fri Jan 17, 2020 5:37 am
Forum: Aplikacione per BoxTV Android
Topic: OTT Navigator IPTV v1.5.7.1 [Mod]
Replies: 2
Views: 2019

Re: OTT Navigator IPTV v1.5.7.1 [Mod]

eshte pak vshtire po u mundova sado pak :lol:
by blero
Thu Jan 09, 2020 8:34 pm
Forum: Krijuesi m3u
Topic: Krijusei m3u PRO
Replies: 9
Views: 5730

Re: Krijusei m3u PRO

albepg wrote:
Thu Jan 09, 2020 7:13 am
aty i ke ne editor, kalo ne opsionin grafik dhe ndrysho emrin, automatikisht dalin sygjerimet e kanaleve
Po flm sepse isha nga telefoni kur hyra pc dalin mire.
by blero
Thu Jan 09, 2020 5:21 am
Forum: Aplikacione per BoxTV Android
Topic: OTT Navigator IPTV v1.5.7.1 [Mod]
Replies: 2
Views: 2019

OTT Navigator IPTV v1.5.7.1 [Mod]

https://i.imgur.com/zHJibc0.png Shqip Kërkesat: 4.2+ Pasqyrë: Shikoni ofruesin tuaj IPTV në çdo pajisje (telefon, tablet, TV, kuti TV)  Nuk siguron asnjë video vetvetiu. Punon me listën e luajtjes së ofruesit tuaj ose me një burim tjetër të siguruar nga ju * Rrjedha të drejtpërdrejta: - shikuar TV ...
by blero
Thu Jan 09, 2020 4:36 am
Forum: Kontribute dhe bashkpunime
Topic: Kerkohen bashkpuntore
Replies: 4
Views: 1908

Re: Kerkohen bashkpuntore

Kisha pas deshire po spo di si mundem me ju ndihmu
by blero
Thu Jan 09, 2020 4:32 am
Forum: Krijuesi m3u
Topic: Krijusei m3u PRO
Replies: 9
Views: 5730

Re: Krijusei m3u PRO

albepg wrote:
Wed Jan 08, 2020 6:29 am
Ka me qindra qe e perdorin dhe asnjeri nuk eshte ankuar deri tani.
Ok flm mos me keqkupto,
Un e provova po shumica gabim po dalin ndoshta un i kam emrat gabim ku me i gjet emrat ekanaleve ti bej edit pastaj ta provoj perseri
by blero
Tue Jan 07, 2020 8:18 pm
Forum: Krijuesi m3u
Topic: Krijusei m3u PRO
Replies: 9
Views: 5730

Re: Krijusei m3u PRO

Pershendetje flm a eshte e sigurte kjo a shkon lista te ju :D