Search found 11 matches

by TCM
Sun Sep 15, 2019 1:25 pm
Forum: Njoftime
Topic: My Blogger
Replies: 0
Views: 1796

My Blogger

blogeri im eshte ketu cdo dite fresh iptv ,nord vpn etj

https://free-iptv-channel.blogspot.com/
by TCM
Fri Jul 12, 2019 8:29 am
Forum: Njoftime
Topic: Per usr-agent... ndihme
Replies: 3
Views: 1335

Re: Per usr-agent... ndihme

ok kuptova,a din ndonje program si ti nxjeri linkat prej ketyre aplikacioneve qe bejne streaming kanalet iptv prej ketyre aplikacioneve BESIPTV evolve tv,ozone tv, DHE PREJ IPTV PROVIDER moneroiptv.com
by TCM
Wed Jul 10, 2019 2:59 pm
Forum: Njoftime
Topic: Per usr-agent... ndihme
Replies: 3
Views: 1335

Per usr-agent... ndihme

pershendetje te gjitheve ,e kam nje pyetje ? pse shum shpejt i ndron user-agentin kjo playlist ,ky link eshte nxjere prej aplikacionit BESIPTV http://freeiptvapp.serveftp.com:1559/get.php?username=lIlI!0!0!lIlIkApPzSieZ!&password=g6W0h0iNAb&type=m3u EDHE NJE TJETER PLAYLIST ky link eshte nxjere prej...
by TCM
Thu Jan 17, 2019 10:38 pm
Forum: Aplikacionet me te mira shqiptare per IPTV
Topic: APPI ME I MIR PER MOMENTIN DIO TV!
Replies: 3
Views: 2542

Re: APPI ME I MIR PER MOMENTIN DIO TV!

pershendetje diotv a mundet nje viruscan te ketij linku https://bit.ly/2lvVbzD
by TCM
Wed Dec 26, 2018 7:55 pm
Forum: Krijuesi m3u
Topic: User agent per enigma 2
Replies: 8
Views: 3369

Re: User agent per enigma 2

woo w shum falemenderit e zgjidha problemin...happy
by TCM
Wed Dec 26, 2018 5:26 pm
Forum: Krijuesi m3u
Topic: User agent per enigma 2
Replies: 8
Views: 3369

Re: User agent per enigma 2

falemenderit shum Leoing a me tregon si te bej edhe per smart tv LG WEBOS DHE PER SAMSUNG WEBOS SMART TV QE TE PUNOJNE NJE PLAYLIST ME USER AGENT
by TCM
Tue Feb 27, 2018 1:17 pm
Forum: Krijuesi m3u
Topic: User agent per enigma 2
Replies: 8
Views: 3369

Re: User agent per enigma 2

po tregom si duhet te ndryshoj opsionin e playerin per user agent.?
by TCM
Thu Feb 22, 2018 11:07 pm
Forum: Krijuesi m3u
Topic: User agent per enigma 2
Replies: 8
Views: 3369

User agent per enigma 2

pershendetje te gjitheve e kam nje playlist iptv psh : emri i fajllit tvfree.m3u por kjo playlist permban edhe USER AGENT #EXTVLCOPT:http-user-agent=shteNEK un E kam pyetjen si te futi kete playlist ne RESIVERIN TIM VU + ZERO DHE SI DUHET TE VEPROJ UN NE KETE MENYRE KUR KAN PLAYLISTAT USER AGENT KUP...
by TCM
Sat Jan 13, 2018 9:36 pm
Forum: Aplikacione per BoxTV Android
Topic: Team Viewer
Replies: 1
Views: 1079

Team Viewer

pershendetje te gjitheve ,e kam nje pyetje cilin team viewer mund te perdori ne android iptv box dmth prej ne largesi te futi iptv playlist ,te installoj alikacione etj etj .... ja prej google playstore : https://play.google.com/store/search?q=team%20viewer&c=apps&hl=en un kam TV BOX Tanix TX3
by TCM
Wed Jan 10, 2018 11:14 pm
Forum: Aplikacione per BoxTV Android
Topic: RedBox TV
Replies: 3
Views: 1823

Re: RedBox TV

qenka shum i mire ky aplikacioni Solid stream a din edhe ndonje tjeter aplikacion te kete kanale e franceze ...dmth paketin e francen canal +