Search found 10 matches

by Nessuno
Sat Dec 01, 2018 2:10 pm
Forum: Guida EPG
Topic: Xtream-Edtior & ALBEPG
Replies: 1
Views: 1000

Re: Xtream-Edtior & ALBEPG

https://forum.xtream-codes.com/topic/29 ... our-panel/

Ketu shpjegohet si mund te shtosh guiden epg per xtream editor
by Nessuno
Mon Apr 02, 2018 10:33 pm
Forum: Krijuesi m3u
Topic: Krijuesi M3u PRO Beta
Replies: 8
Views: 3324

Re: Krijuesi M3u PRO Beta

Pune e bukur funksionon
by Nessuno
Sun Mar 25, 2018 11:59 pm
Forum: Ikonat e kanaleve televizive
Topic: Tv Tetova
Replies: 0
Views: 1059

Tv Tetova

U perditesua ikona dhe u shtua ne guiden epg ne kategorine e kanaleve muzikore
by Nessuno
Sun Mar 25, 2018 11:56 pm
Forum: Krijuesi m3u
Topic: Krijuesi M3u PRO Beta
Replies: 8
Views: 3324

Re: Krijuesi M3u PRO Beta

Ne listat e medha vonon ca.
Mendoj se nuk duhen vendosur lista qe kane me teper se 500 kanale
by Nessuno
Sun Mar 25, 2018 11:50 pm
Forum: Nese deshiron te prezantohesh
Topic: Pershendetje.
Replies: 19
Views: 3478

Re: Pershendetje.

Mireseerdhe :D
by Nessuno
Mon Jan 22, 2018 8:17 am
Forum: Aplikacionet me te mira shqiptare per IPTV
Topic: RTK
Replies: 3
Views: 1085

Re: RTK

Mungon linku per tu shkarkuar
by Nessuno
Fri Jan 19, 2018 2:43 pm
Forum: Njoftime
Topic: Android developer
Replies: 0
Views: 1313

Android developer

Per versionin e ri te aplikacionit ALBEPG kerkojme bashkpunimin me ekspert te programacionit android.
by Nessuno
Wed Jan 10, 2018 5:52 pm
Forum: Aplikacione per BoxTV Android
Topic: RedBox TV
Replies: 3
Views: 1356

Re: RedBox TV

Edhe Solid stream eshte nje aplikacion shum i mire per celulare dhe box tv

https://solidstreamz.net/
by Nessuno
Sun Dec 24, 2017 11:25 am
Forum: Guida EPG
Topic: U shtuan dy kanale te tjera ne guide
Replies: 8
Views: 2413

U shtuan dy kanale te tjera ne guide

Klan Plus dhe ALB MUSIC HD u shtuan sot ne guiden EPG
by Nessuno
Thu Dec 21, 2017 8:53 pm
Forum: Free IPTV
Topic: Jug TV
Replies: 0
Views: 1317

Jug TV

Image
  • Kanali: Jug TV
  • Kategoria: Lokali
  • Formati: SD
  • EPG: jo