Search found 81 matches

by albepg
Sun Jun 20, 2021 7:26 am
Forum: Guida EPG
Topic: Keni ndrru linkun epg?
Replies: 1
Views: 137

Re: Keni ndrru linkun epg?

E kemi bllokuar. Ka patur shume abuzime dhe tani sherbimi eshte bere me pagese
by albepg
Sun Feb 07, 2021 1:40 pm
Forum: Smart TV IPTV
Topic: SS IPTV
Replies: 5
Views: 3186

Re: SS IPTV

varet nga dekoderi ose aplikacioni qe perdor
by albepg
Wed Jan 06, 2021 8:58 pm
Forum: Guida EPG
Topic: Eshte ende ne perdorim ?
Replies: 1
Views: 255

Re: Eshte ende ne perdorim ?

Jo, sic e njoftuam edhe ne faqen FB nga janari nuk eshte me per perdorim te lire. Edhe ky forum do te mbyllet ne shkurt. Mund te perdoret grupi i hapur ne faqen e FB Albepg
by albepg
Mon Aug 03, 2020 7:17 am
Forum: Guida EPG
Topic: epg link
Replies: 2
Views: 695

Re: epg link

Ipko na detyroi qe ti heqim ato kanale
by albepg
Sun Jan 19, 2020 10:16 am
Forum: Ikonat e kanaleve televizive
Topic: ArtMotion
Replies: 0
Views: 922

ArtMotion

Falenderojme Bleron per logot e kanaleve te ArtMotion http://albepg.com/tvlogi/ArtMotion.png http://albepg.com/tvlogi/Art Kino 1.png http://albepg.com/tvlogi/Art Kino 2.png http://albepg.com/tvlogi/Art Kino 3.png http://albepg.com/tvlogi/Art Doku 1.png http://albepg.com/tvlogi/Art Doku 2.png http://...
by albepg
Sat Jan 18, 2020 6:51 am
Forum: Krijuesi m3u
Topic: Krijusei m3u PRO
Replies: 9
Views: 4191

Re: Krijusei m3u PRO

Bravo! Sot do i fusim
by albepg
Thu Jan 09, 2020 6:58 pm
Forum: Aplikacione per BoxTV Android
Topic: OTT Navigator IPTV v1.5.7.1 [Mod]
Replies: 2
Views: 1285

Re: OTT Navigator IPTV v1.5.7.1 [Mod]

do ishte mire dhe nje pershkrim i shkurter ne shqip
by albepg
Thu Jan 09, 2020 7:15 am
Forum: Kontribute dhe bashkpunime
Topic: Kerkohen bashkpuntore
Replies: 4
Views: 1400

Re: Kerkohen bashkpuntore

si fillim nje aplikacion per guiden ne android
by albepg
Thu Jan 09, 2020 7:13 am
Forum: Krijuesi m3u
Topic: Krijusei m3u PRO
Replies: 9
Views: 4191

Re: Krijusei m3u PRO

aty i ke ne editor, kalo ne opsionin grafik dhe ndrysho emrin, automatikisht dalin sygjerimet e kanaleve
by albepg
Wed Jan 08, 2020 6:29 am
Forum: Krijuesi m3u
Topic: Krijusei m3u PRO
Replies: 9
Views: 4191

Re: Krijusei m3u PRO

Ka me qindra qe e perdorin dhe asnjeri nuk eshte ankuar deri tani.