Pershendetje.

Mire se vjen ne forumin tone! Nuk eshte i detyrueshem prezantimi, por nese e ben ne ju pershendesim!
User avatar
albepg
Site Admin
Reactions: 14
Posts: 52
Joined: Sun Dec 17, 2017 6:12 pm
Location: Italy
Contact:

Re: Pershendetje.

Post by albepg » Mon Nov 05, 2018 7:09 am

0
elvisfama
Reactions: 0
Posts: 2
Joined: Sat Nov 10, 2018 10:05 am
Contact:

Re: Pershendetje.

Post by elvisfama » Sun Nov 11, 2018 12:02 am

Ju lumt cuna per punen qe keni bere !

Urime !
0
XPERIA
Reactions: 0
Posts: 1
Joined: Thu Jan 10, 2019 8:55 pm
Contact:

Re: Pershendetje.

Post by XPERIA » Tue Jan 15, 2019 2:47 pm

Pershendetje te gjitheve
0
User avatar
albepg
Site Admin
Reactions: 14
Posts: 52
Joined: Sun Dec 17, 2017 6:12 pm
Location: Italy
Contact:

Re: Pershendetje.

Post by albepg » Tue Jan 15, 2019 6:17 pm

Pershendetje mireseerdhe!
0
artan
Reactions: 0
Posts: 1
Joined: Thu Jan 31, 2019 5:04 pm
Contact:

Re: Pershendetje.

Post by artan » Fri Feb 01, 2019 10:56 am

pershendetje dhe mire se ju gjeta
0
kapoaug
Reactions: 0
Posts: 1
Joined: Wed Jan 30, 2019 7:18 pm
Contact:

Re: Pershendetje.

Post by kapoaug » Sat Feb 02, 2019 6:14 pm

Prsh. Te gjitheve. Besoj se ne kete forum do gjejme zgjidhje interesante per nevojat tona.
0
elton74
Reactions: 1
Posts: 3
Joined: Mon Feb 11, 2019 10:47 am
Contact:

Re: Pershendetje.

Post by elton74 » Mon Feb 11, 2019 3:14 pm

Pershendetje te gjithe anetareve te forumit
1
1 Image
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest