Pershendetje.

Mire se vjen ne forumin tone! Nuk eshte i detyrueshem prezantimi, por nese e ben ne ju pershendesim!
babahaki
Reactions: 0
Posts: 2
Joined: Sun Mar 11, 2018 4:17 pm
Contact:

Pershendetje.

Post by babahaki » Sun Mar 11, 2018 4:25 pm

Pershendetje te gjitheve.

--Shume urime staffit te AlbEPG.com per kete risi :D . Sepse deri me tani asnje provider ose forum nuk na ka sjelle Epg ne gjuhen Shqipe.--
--------------------------------Shpresoj qe do ja kalojm mire se bashku-------------------------------------


Nqs ka ndonjegje me te cilen mund tju ndihmoj AlbEPG mund te me shkruani ne PM .
0
User avatar
Nessuno
Site Admin
Reactions: 1
Posts: 9
Joined: Tue Dec 19, 2017 6:06 am
Contact:

Re: Pershendetje.

Post by Nessuno » Sun Mar 25, 2018 11:50 pm

Mireseerdhe :D
0
Biksi2018
Reactions: 0
Posts: 1
Joined: Thu May 10, 2018 7:14 pm
Contact:

Re: Pershendetje.

Post by Biksi2018 » Thu May 10, 2018 7:52 pm

Pershendetje. Desha te informohem se a mund te gjejme listat e kanaleve shqiptare e italiane m3u
0
User avatar
albepg
Site Admin
Reactions: 12
Posts: 39
Joined: Sun Dec 17, 2017 6:12 pm
Location: Italy
Contact:

Re: Pershendetje.

Post by albepg » Fri May 11, 2018 5:58 am

Zyrtarisht jo
0
Digialbania
Reactions: 0
Posts: 1
Joined: Sun Jul 15, 2018 7:26 am
Contact:

Re: Pershendetje.

Post by Digialbania » Sun Jul 15, 2018 7:30 am

Prsh Te gjitheve shqiptar
0
User avatar
albepg
Site Admin
Reactions: 12
Posts: 39
Joined: Sun Dec 17, 2017 6:12 pm
Location: Italy
Contact:

Re: Pershendetje.

Post by albepg » Sun Jul 15, 2018 12:10 pm

Pershendetje Digi!
0
masteradi
Reactions: 0
Posts: 1
Joined: Sun Jun 24, 2018 11:10 pm
Contact:

Re: Pershendetje.

Post by masteradi » Mon Aug 06, 2018 8:50 pm

Pershendetje te gjitheve!
0
ghenti
Reactions: 0
Posts: 1
Joined: Thu Aug 16, 2018 1:19 pm
Contact:

Re: Pershendetje.

Post by ghenti » Thu Aug 16, 2018 1:22 pm

Pershendetje te gjithe anetareve te forumit!
0
Ablushi
Reactions: 0
Posts: 1
Joined: Sun Aug 19, 2018 1:53 pm
Contact:

Re: Pershendetje.

Post by Ablushi » Sun Aug 19, 2018 1:59 pm

Pershendetje te gjitheve!
0
Myname
Reactions: 0
Posts: 1
Joined: Sun Nov 04, 2018 6:35 pm
Contact:

Re: Pershendetje.

Post by Myname » Sun Nov 04, 2018 6:40 pm

Si mund ti konfiguroj kanalet ne player perferct ose kodi me url
0
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest