RTK

Aplikacionet me te mira qe mundesojne vizionin e kanaleve televizive shqiptare
Post Reply

RTK

Permbajtja e trasmetimeve
2
22%
Kualiteti HD
0
No votes
Stabiliteti
2
22%
Perdorimi ne Celular
2
22%
Perdorimi ne Box TV
0
No votes
Guida Televizive
3
33%
 
Total votes: 9
User avatar
albepg
Site Admin
Reactions: 27
Posts: 81
Joined: Sun Dec 17, 2017 6:12 pm
Location: Italy
Contact:

RTK

Post by albepg » Sun Jan 21, 2018 8:28 pm

Përmes këtij aplikacioni keni mundësinë që të informoheni për lajmet e fundit nga Kosova Rajoni dhe Bota. Aplikacioni ofron mundësinë e zgjedhjes së kategorive të lajmeve për të cilat keni dëshirë të informoheni.
Gjithashtu mund të përcillni në kohë reale të gjitha kanalet e RTK-së: RTK1,2,3,4 sidhe RadioKosova1 dhe RadioKosova2.

Shkarko nga PlayStore
0
User avatar
Nessuno
Site Admin
Reactions: 1
Posts: 10
Joined: Tue Dec 19, 2017 6:06 am
Contact:

Re: RTK

Post by Nessuno » Mon Jan 22, 2018 8:17 am

Mungon linku per tu shkarkuar
0
albanian1
Reactions: 0
Posts: 2
Joined: Thu Feb 08, 2018 4:31 pm
Contact:

Re: RTK

Post by albanian1 » Thu Feb 08, 2018 4:36 pm

Ku eshte aplikacioni more :lol:
0
User avatar
albepg
Site Admin
Reactions: 27
Posts: 81
Joined: Sun Dec 17, 2017 6:12 pm
Location: Italy
Contact:

Re: RTK

Post by albepg » Sat Feb 10, 2018 4:18 am

e kisha fshehur per vete 8-)
0
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest