Search found 1 match

by kodi
Sat Feb 15, 2020 5:25 pm
Forum: Aplikacionet me te mira shqiptare per IPTV
Topic: APPI ME I MIR PER MOMENTIN DIO TV!
Replies: 3
Views: 1682

Re: APPI ME I MIR PER MOMENTIN DIO TV!

Dio TV ESHT NJE APP I BER NGA UN VETËM PER JU! FALEMINDERIT QE NA NDIQNI DIO TV OFFRON KANALE SHQIP DHE ITALISHT FALAS VETËM PER JU! NA NDIQNI NQS NUK NA BESONI! PROVONI! DIO TV:, https://bit.ly/2lvVbzD :lol: APLIKACIONI + MINI PANELI QE ESHTE API ESHTE BERE NGA INDJANET NDERSA XTREAM CODES PANEL E...