Search found 2 matches

by brapen
Fri Jan 26, 2018 5:14 pm
Forum: Guida EPG
Topic: U shtuan dy kanale te tjera ne guide
Replies: 8
Views: 1527

Re: U shtuan dy kanale te tjera ne guide

E kisha fjalen per RTV21 MK (Maqedonia), jo ate te Kosoves. :roll:
by brapen
Mon Jan 22, 2018 9:05 pm
Forum: Guida EPG
Topic: U shtuan dy kanale te tjera ne guide
Replies: 8
Views: 1527

Re: U shtuan dy kanale te tjera ne guide

Me mujt me shtu edhe RTV21 MK Guiden kish me qene mire. Gjithashtu edhe ikonat e reja te RTSH PAkos dhe EPG kish me qene mire me i gjet dhe per t'i shtuar.