Search found 2 matches

by ardemiraj
Thu Nov 14, 2019 12:51 am
Forum: Njoftime
Topic: IP e Bllokuar
Replies: 2
Views: 517

Re: IP e Bllokuar

Flm per reply. Bllokuar nga DNS sapo i ndrova ne DNS te google dhe cdo gje funksjonon perfekt. Faleminderit.
by ardemiraj
Wed Nov 13, 2019 1:38 am
Forum: Njoftime
Topic: IP e Bllokuar
Replies: 2
Views: 517

IP e Bllokuar

Kam qene duke kofiguruar nje playlist kto dite dhe duke qene se cdo kanal e kishte ne 3 versione sd hd dhe full hd u detyrova ti krijoj 3 grupe. Duke mos ditur mire si funksjonon iptv extreme qe sapo bleva, modifikova disa her listen m3u me nje software gjetur online dhe kshuqe mu deshen disa here t...