Search found 78 matches

by albepg
Mon Aug 03, 2020 7:17 am
Forum: Guida EPG
Topic: epg link
Replies: 1
Views: 225

Re: epg link

Ipko na detyroi qe ti heqim ato kanale
by albepg
Sun Jan 19, 2020 10:16 am
Forum: Ikonat e kanaleve televizive
Topic: ArtMotion
Replies: 0
Views: 505

ArtMotion

Falenderojme Bleron per logot e kanaleve te ArtMotion http://albepg.com/tvlogi/ArtMotion.png http://albepg.com/tvlogi/Art Kino 1.png http://albepg.com/tvlogi/Art Kino 2.png http://albepg.com/tvlogi/Art Kino 3.png http://albepg.com/tvlogi/Art Doku 1.png http://albepg.com/tvlogi/Art Doku 2.png http://...
by albepg
Sat Jan 18, 2020 6:51 am
Forum: Krijuesi m3u
Topic: Krijusei m3u PRO
Replies: 9
Views: 2926

Re: Krijusei m3u PRO

Bravo! Sot do i fusim
by albepg
Thu Jan 09, 2020 6:58 pm
Forum: Aplikacione per BoxTV Android
Topic: OTT Navigator IPTV v1.5.7.1 [Mod]
Replies: 2
Views: 502

Re: OTT Navigator IPTV v1.5.7.1 [Mod]

do ishte mire dhe nje pershkrim i shkurter ne shqip
by albepg
Thu Jan 09, 2020 7:15 am
Forum: Kontribute dhe bashkpunime
Topic: Kerkohen bashkpuntore
Replies: 4
Views: 874

Re: Kerkohen bashkpuntore

si fillim nje aplikacion per guiden ne android
by albepg
Thu Jan 09, 2020 7:13 am
Forum: Krijuesi m3u
Topic: Krijusei m3u PRO
Replies: 9
Views: 2926

Re: Krijusei m3u PRO

aty i ke ne editor, kalo ne opsionin grafik dhe ndrysho emrin, automatikisht dalin sygjerimet e kanaleve
by albepg
Wed Jan 08, 2020 6:29 am
Forum: Krijuesi m3u
Topic: Krijusei m3u PRO
Replies: 9
Views: 2926

Re: Krijusei m3u PRO

Ka me qindra qe e perdorin dhe asnjeri nuk eshte ankuar deri tani.
by albepg
Tue Jan 07, 2020 6:17 pm
Forum: Aplikacione per BoxTV Android
Topic: Tivimate - IPTV Player 1.3.4 Premium
Replies: 3
Views: 423

Re: Tivimate - IPTV Player

Un te sygjeroj OTT Navigator IPTV. Duket me i miri per Box IPTV Android
by albepg
Tue Jan 07, 2020 7:10 am
Forum: Guida EPG
Topic: Tivimate epg ndihme
Replies: 2
Views: 484

Re: Tivimate epg ndihme

Duhet me ble nje android box per me e testu :x
Formati i guides eshte standart dhe shume aplikacione e integrojne shume mire...
by albepg
Tue Jan 07, 2020 7:07 am
Forum: Aplikacione per BoxTV Android
Topic: Tivimate - IPTV Player 1.3.4 Premium
Replies: 3
Views: 423

Re: Tivimate - IPTV Player

Pershendetje
Forumi eshte i lire, autori mban pergjegjesi ;)