Search found 2 matches

by cvb008
Mon Mar 26, 2018 1:23 am
Forum: Guida EPG
Topic: Si mund te perdor albepg ne enigma2?
Replies: 2
Views: 820

Si mund te perdor albepg ne enigma2?

Si fillim kerkoj ndjese per pyetjen qe mund te duket pak si injorante sepse dhe un jam fillestar me enigma2 dhe iptv :lol: Ne enigma2 box qe kam me iptv kam te lidhura te gjitha kanalet rai dhe sky (13 hotbird) me ato iptv , gjithashtu dhe kanalet digitalb dhe tring (16 eutelsat) me stream e tyre. P...
by cvb008
Sun Mar 25, 2018 12:49 am
Forum: Ikonat e kanaleve televizive
Topic: EUROFILM
Replies: 1
Views: 612

Re: EUROFILM

kjo mungonte , flm :)